button awam button warga1 button agensi1

header plain mobile2

Senarai Menteri

onn-jaafar
YB Dato Sir Onn Bin Jaafar
22.03.1951-08.08.1955
tunku-abdul-rahman
YTM Tunku Abdul Rahman Putra
09.08.1955-30.08.1957
dato-sulaiman
YB Dato Sulaiman Bin Abdul Rahman
31.08.1957-31.08.1960
dr-ismail
YAB Tun Dr Ismail Bin Dato Abdul Rahman
01.09.1960- 31.05.1967
tun-abdul-razak
YAB Tun Abdul Razak Bin Dato Hussein
01.06.1967- 13.05.1969
dr-ismail
YAB Tun Dr Ismail Bin Dato Abdul Rahman
14.05.1969-01.08.1973
ghazali-shafei
YB Tan Sri Muhammad Ghazali Bin Shafie
13.08.1973- 16.07.1981
musa-hitam
YAB Dato Musa Bin Hitam
17.07.1981- 16.03.1986
mahathir
YAB Dato Seri Dr Mahathir Bin Mohamed
17.03.1986- 10.01.1999
abdullah-badawi
YAB Dato Seri Abdullah Bin Ahmad Badawi
11.01.1999- 17.03.2008
(Menteri Keselamatan Dalam Negeri)
azmi-khlid
YB Dato Azmi bin Khalid
27.03.2004 - 13.02.2006
(Menteri Hal Ehwal Dalam Negeri)
radzi
YB Dato' Seri Mohd Radzi bin Sheikh Ahmad
14.02.2006-17.03.2008
(Menteri Hal Ehwal Dalam Negeri)
hamidalbar(1)
YB Dato' Seri Syed Hamid bin Syed Jaafar Albar
18.03.2008 - 9.4.2009
MDNWeb
YB Datuk Seri Hishammuddin Tun Hussein
10.4.2009 - 20.4.2013
MDNWeb
YAB Dato' Seri Dr. Ahmad Zahid bin Hamidi
15.5.2013 - Sekarang